Details
De sidewinder 6.5-20x42 heeft een sterke 30MM buis en geeft mede daardoor een ruim en helder beeld. . Zelfs in wat mindere omstandigheden als met kunstlicht of schemering. Na de schemering bied de uitgebreide Illuminated Reticle uitkomst. Deze is instelbaar en bied groen en rood als kleuren aan in combinatie met 5 verschillende lichtsterktes. Dit is de grotere broer van de 4.5x14 en is raadzaam voor de net wat langere afstanden.
De kijker is middels de parallax welke aan de linkerzijde zit scherp te stellen vanaf ongeveer tien meter. Hij is dan ook echt helder te noemen. Middels de meegeleverde sidewheel kan je perfect scherpstellen en valt ook rangefinden onder de opties.
Specificaties:
- 1/4 M.O.A Turrets
- "Springer Rated". Hawke kijkers zijn bestand tegen de klappen van een veerbuks.
- Waterdicht, shockvast.
- 20x Half MD Draadkruis . Zie hiervoor de laatste twee afbeeldingen.
- True View Lenzen
- 30mm Matzwarte Buis
Wordt geleverd met:
- Voorste Lenskap
- 50mm Sidewheel
- Sunshade
Tien jaar garantie!
Vergeet niet een montage te bestellen om deze richtkijker op uw wapen te kunnen monteren. Wij raden een medium mount aan, let erop dat u een 30 mm versie moet bestellen!
